Главная
Статьи
Скорочений справочник комбайнера

Скорочений справочник комбайнера

image
 

Трансмісія комбайна РСМ-10 “Дон-1500” з жаткою і копнувачем складається із 17 клинопасових і 15 ланцюгових предач, а також із 3 клинопасових варіаторів. Для привода найбільш відповідальних робочих органів у чотирьох контурах застосовані багатострічкові паси на одній основі, які довговічні і не потребують додаткової операції комплектування за довжиною. У найбільш відповідальних і навантажених передачах замість звичайних натяжних пристроїв встановлені підпружинені, які автоматично натягують клинові паси при їх витягуванні, що значно знижує трудомісткість обслуговування передач, покращує умови їх роботи і зменшує буксування.

          Схеми передач комбайнів типу “Дон” і їх параметри показані на рисунках 1, 2 та наведені в таблицях 1 і 2.

          Для перевірки натягу паса заміряють прогин у середині ведучої вітки від зусилля 60Н, прикладеного перпендикулярно до неї. У передачах з підпружиненими натяжними пристроями додатково перевіряють довжину пружини.

          Натяг пасових приводів з підпружиненими натяжними шківами перевіряють один раз на сезон, а також при втраті пасом тягової спроможності.

          У випадку буксування паса в передачі з підпружиненими натяжними шківами (якщо не забиті робочі органи) перевіряють прогин та довжину пружини за даними таблиць. Якщо прогин паса і довжина пружини відрізняється від цих даних, то потрібно замінити пас.

 

Назад
Пока никто не написал отзыв. Вы можете быть первым!
Оставить отзыв:
Добавить ответ
Обратный звонок